Jeugd ploegen

U6 Trainers
Nick Castermans Mail sturen

U6 Afgevaardigde
Vissers Sandra

U6 Spelers

Abrahamyan Ashot – Brems Leon – Brulmans Jason – Loyens Mathias – Nobiletti Luca – Smeets Remi – Vrijens Trystan.

U6 Trainingen
Dinsdag 18.00 – 19.00u

Kalender

https://socceronline.be/pub/calendar/detail.aspx?c=23553

U7 Trainers
Bjorn Hansen Mail sturen

U7 Afgevaardigde
Marc Vandecaetsbeek

Patrick Claesen

U7 Spelers

Ambroos Thobias – Claesen Jason – Garcia Liam – Hansen Matz – Jacobs Mats – Panis Viktor – Sillen Kjelle – Sourbron Jenthe – Vanacker Yarne – Vandecaetsbeek Aaron.

U7 Trainingen
Dinsdag en donderdag 18.00 – 19.00u

Kalender

https://socceronline.be/pub/calendar/detail.aspx?c=23554

U8 Trainer
Dimitri Brunninx  Mail sturen

U8 Afgevaardigde
Ivan Jacobs

U8 Spelers

Hoogenberg Kjento – Hubrechts Dries – Jacobs Lars – Meuwissen Ferre – Mullens Vic – Muroni Chiara.

U8 Trainingen
Woensdag/Vrijdag van 17.30 – 19.00u

Kalender

https://socceronline.be/pub/calendar/detail.aspx?c=23562

U9 Trainer
Benny Pairoux Mail sturen

U9 Afgevaardigde
Bert Thijs

U9 Spelers

Achmed bourjachfar – Ambroos Thomas – Brabants Lukas – Castelain Sem – elmoussaoui adam – hartgerink Beau – Kiadi Said – oruç ismail – oruç osman – PAIROUX PREBEN – Thijs Joren – Vandecaetsbeek Stef – zhukov sacha.

U9 Trainingen
Dinsdag en donderdag 18.00 – 19.30u

Kalender

https://socceronline.be/pub/calendar/detail.aspx?c=23555

U10 Trainer voor keepers
Jake Dodgson Mail sturen

U10 Trainers
Jacob Panjaer Mail sturen

U10 Afgevaardigde
Patrick Digneffe

U10 Spelers

Bertolazzi Ilian – Digneffe Rube – Doudah Omar – HARDY Nolan – molin vila Lennard – SMEETS NOA

U10 Trainingen 

Woensdag en vrijdag 17.30 – 19.00u

Kalender

https://socceronline.be/pub/calendar/detail.aspx?c=23549

U11 Trainer voor keepers
Jake Dodgson Mail sturen

U11 Trainers
Wesley Schoups Mail sturen

U11 Afgevaardigde
Koen Meuwissen

U11 Spelers

BOLLEN CEEJAY – GRADKOWSKI Jan – HUBRECHTS Bram – HUBRECHTS Michiel – Mazzei Lorenzo – MEUWISSEN Sem – MULLENS Teun – oruç hatip – oruç yusuf – Pareyn Diordy – Tastan Boran – tastan yusuf.

U11 Trainingen
Woensdag en vrijdag 18.00 – 19.30u

Kalender

https://socceronline.be/pub/calendar/detail.aspx?c=23550

U13 Trainer voor keepers
Jake Dodgson Mail sturen

U13 Trainers
Geert Wirix  Mail sturen

U13 Afgevaardigde
Veronique Claessens

U13 Spelers

Baeten Arthur – Bont Jan – Castermans Mattias – Claesen Rens – Dreesen Kasper – Franssens  Ian  – Grigorian Andrush – Herbots Gustaaf – Hiemeleers Giel – Ian Franssens – Luyten Yennick – ORUC BARAN – Panjaer Arthur – Sals Robin.

U13 Trainingen
Dinsdag 17.45 – 19-15 en donderdag 17.45 – 19-15u.

Kalender

https://socceronline.be/pub/calendar/detail.aspx?c=23557

U17 Trainer voor keepers
Andy Vrancken Mail sturen

U17 Trainers
Patrick Vanherle  Mail sturen

U17 Afgevaardigde
Rudy Robbens

U17 Spelers

BAMMENS Ruben – Bessem Emiel – CORNIPS Victor – DAENEN Brent – DOUDAH Hemza – HARDY Jarmo – HERBOTS Arthur – LAMENS Kamiel – MEERTENS Siebe – MESTEROM Daniel – NELISSEN Lars – ROBBENS Maarten – ROELS Jona – SNELLINX Axel – VANDEBORNE Cody – VANSANT Brent – ZONDERMAN Yarne.

U13 Trainingen
Woensdag 18.00 – 19-30 en Vrijdag 18.00 – 19-30u.

Kalender

https://socceronline.be/pub/calendar/detail.aspx?c=23557

Keepers Trainer voor keepers
Jake Dodgson Mail sturen

 

Keepers

 

Keepers Trainingen
Donderdag 17.30 – 18.30u

Kalender

https://socceronline.be/pub/calendar/detail.aspx?c=23563